WKFF po polsku

Warsaw Kids Film Forum to międzynarodowe forum pitchingowe filmów i seriali telewizyjnych dla młodego widza. Naszym celem jest stworzenie miejsca, w którym europejska branża może wymienić się doświadczeniem, pomysłami i wspólnie rozwijać nowe filmy i seriale dla dziecięcej widowni. Chcemy stworzyć przestrzeń, która w praktyczny sposób pomoże łączyć ze sobą projekty z potencjalnymi koproducentami, dystrybutorami, agentami sprzedaży, przedstawicielami telewizji oraz reprezentantami instytutów filmowych i funduszy regionalnych.

Warsaw Kids Film Forum odbędzie się w dniach 26-28 września 2018 w Warszawie. 28 projektów na etapie developmentu oraz work-in-progress zostanie zaprezentowanych przed gronem ponad 40 międzynarodowych Decision Makerów i Ekspertów oraz przed ponad 150-osobową widownią, składającą się z profesjonalistów z branży filmowej i telewizyjnej.

Forum jest organizowane z myślą o przedstawicielach branży filmowej i telewizyjnej z Polski i Europy, ze szczególnym uwzględnieniem projektów z krajów Europy Środkowej i Wschodniej oraz krajów bałtyckich. Chcemy mocno skupić się na branżowych potrzebach, stworzyć przestrzeń do międzynarodowej wymiany i rozmów, oraz dzielić się wiedzą i doświadczeniem naszych ekspertów z widownią Forum.

KTO MOŻE UCZESTNICZYĆ?

Profesjonaliści zaangażowani w rozwój projektów pełnometrażowych filmów aktorskich, animacji, dokumentów czy seriali telewizyjnych dla młodego widza. W szczególności: producenci, scenarzyści, reżyserzy, dystrybutorzy, agenci sprzedaży, przedstawiciele telewizji, reprezentanci instytutów filmowych i funduszy regionalnych, a także dziennikarze i wszyscy inni zainteresowani rozwojem projektów dla dzieci.